Warszawa

Złote Tarasy

Blisko 400 mkw. lodowiska położonego na placu zewnętrznym przed Złotymi Tarasami

OSiR Targowek

Lodowisko o wymiarach 20x30m ograniczone bandami.Lodowisko znajduje się pod namiotem.
Czynne od 16 Listopada do Marca w godzinach: 9:00-21:00
Na miejscu znajduje się wypożyczalnia łyżew: numery od 26 do 47, można tam też naostrzyć łyżwy.
Lodowisko wyposażone jest w rolbę.
Po godzinie 21 można pograć w hokeja.

Lodowisko przy CH Złote Tarasy

Lodowisko w samym sercu stolicy. Łatwy i szybki dojazd, miłe otoczenie, kursy nauki jazdy na łyżwach - indywidualne i grupowe, profesjonalna obsługa i zawsze świetny lód. Poza tym, szeroki wybór punktów gastronomicznych na terenie centrum. ZAPRASZAMY

Lodowisko Moczydło (ul. Górczewska 69/73 )

Lodowisko zakryte.

Figlowisko

Lodowisko FIGLOWISKO w Warszawie jest już otwarte i czynne 7 dni w tygodniu 24 godz./dobę. Ponad 1100 m2 tafli lodowej w hali pozwala na zabawę i rekreację niezależnie od warunków atmosferycznych.
Bezpieczna, rodzinna, kryta ślizgawka położona jest na Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej, stacja metra Imielin (sąsiadem jest Multikino).
Zapewniamy wspaniałą zabawę i rozrywkę dla całej rodziny.

AXEL - Złote Tarasy

Lodowisko na placu zewnętrznym przed Złotymi Tarasami.

Lodowisko Jutrzenka

Jutrzenka to nowe lodowisko w Warszawie okrągłe, o średnicy ok. 30 metrów. Obiekt jest zadaszony, czyszczenie lodu odbywa się rano oraz o godzinie 14. Na miejscu wypożyczalnia łyżew, toalety, bar z domowym jedzeniem o całkiem przystępnych cenach. Lodowisko nie jest duże, ale przychodzi na nie niewiele osób, więc miejsca jest pod dostatkiem.

Lodowisko pod Pałacem

Wstęp na lodowisko pod PKiN jest darmowy. Płacimy tylko za wypożyczenie łyżew oraz szatnię - jeśli korzystamy. W godzinach popołudniowych lodowisko pod Pałacem Kultury jest oblegane przez dzieci i młodzież.

Promenada

Lodowisko można śmiało nazwać zamarzniętą fontanną - znajduje się w centrum handlowym w miejscu, gdzie zazwyczaj są fontanny a i jego wielkość jest podobna. To samo dotyczy atmosfery - na taflę spoglądają znudzeni klienci okolicznych sklepów. Jest to jedyne całoroczne lodowisko w Warszawie.

OSiR Ochota

Znajdujące sie niedaleko od Centrum Warszawy w dzielnicy Ochota, należące do Ośrodku Sportu i Rekreacji niewielkie i sympatyczne lodowisko od paru lat przyciąga łyżwiarzy. Dzięki niewielkiej ilości osób znajdujących sie na tafli idealnie nadaje sie dla dziec lub osób dopiero co rozpoczynających swoja przygodę z łyżwami, jak i dla tych bardziej zaawansowanych nie lubiących tłoku i ceniących gładki lód. Ogromną zaletą jest to, iż nawierzchnia jest tutaj wyjątkowo dobrze utrzymana. Najlepiej odwiedzić lodowisko z rana, wtedy, nawet w weekendy, mozna natrafić na puściutką gładką taflę. Tak samo bywa z wieczorami, choć wtedy lód jest już w trochę gorszym stanie. Należy też zauważyć, iż nie ejst to wyznaczony tor i można dość luźnie poruszać sie po całym lodzie.

Powered by Drupal - Design by artinet - LAO.PL Server