Lodowiska

Aby dodać lodowisko wypełnij proszę stosowny formularz. Jeśli chcesz mieć możliwość edycji utworzonego wpisu - zarejestruj się i dodaj wpis jako zalogowany użytkownik.

MiastoNazwaikona sortowaniaOpis
"Na Chopina" Lodowisko małe o wym. 20 x 24 m, łyżwy można wypożyczyć na miejscu zostawiając dokument tożsamości, lodowisko odkryte, puszczana jest muzyka
"Na Wrocławskiej" Lodowisko funkcjonuje na stadionie żużlowym, wymiary lodowiska hokejowego. Lodowisko jest odkryte więc podczas deszczu lub zbyt wysokiej temperatury jest nieczynne.
Amber Tafla lodu o grubości 6 cm ma wymiary 45 na 26 m. Jeździć na łyżwach można od września do maja, nawet jeżeli na dworze temperatura osiągnie plus 25 stopni. W maju lód będzie usuwany, a wówczas na sali będzie można urządzać dyskoteki i inne imprezy.Od września ponownie będzie wytwarzany lód.
Arena Sanok Hala widowiskowo-sportowa z lodowiskiem o wymiarach 30m x 60m. Dodatkowo : scena widowiskowa o powierzchni 300 m2, 9 szatni dla zawodników, 3 kawiarnie i sala konferencyjna
AXEL - Złote Tarasy Lodowisko na placu zewnętrznym przed Złotymi Tarasami.
BBOSiR Lodowisko kryte na hali wielofunkcyjnej, czynne codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10-22. Otwarte do końca marca.
Bełchatów 900 m2 sztuczne lodowisko, kryte namiotem, szatnie, wypożyczalnia, ostrzalnia. Bardzo przyjemny klimat, fajny obiekt, wysoka kultura odwiedzających. Duża troska organizatorów o lód i bezpieczeństwo. Godne polecenia!
Biały Orlik Jedno z dwóch tego typu lodowisk w województwie. Wymiary: 17,5x30m. Posiada oświetlenie, wypożyczalnie łyżew, na miejscu można także naostrzyć łyżwy. Lodowisko nie jest zadaszone. Jest czynne od grudnia do marca. Korzystanie z lodowiska jest bezpłatne.
Bogdanka Bogdanka to największe lodowisko w Poznaniu - w sezonie 2005/2006 powiększone do 1100 metrów kwadratowych.
Bombonierka Bombonierka jest świetnym miejscem do jazdy na łyżwach w Łodzi. Położenie: centrum miasta, ul. Stefanowskiego. Do dyspozycji wypożyczalnia łyżew.
Chwiałkowskiego Najlepsze lodowisko w Poznaniu, oddane do uzytku pod koniec 2009 roku, powstalo przy czynnym udziale PTH. zdecydowanie najlepsza infrastruktoura wsrod lodowisk istniejacych w Poznaniu, niestety dosc drogie i nie posiadajace zadaszenia
CSR Słowianka Zadaszone lodowisko czynne jest w chłodniejszych miesiącach roku od października do kwietnia. Na miejscu można wypożyczyć i naostrzyć łyżwy oraz skorzystać z bezpłatnej szatni. Dzieci do lat 7 mogą przebywać na lodowisku tylko pod opieką osoby dorosłej.
CZARNY GROŃ Lodowisko znajduje się w ośrodku wypoczynkowym Czarny Groń w miejscowości Rzyki k.Andrychowa.
Figaretti Sztuczne lodowisko na krakowskich błoniach typu otwartego. Otwarte od grudnia do marca.
Figlowisko Lodowisko FIGLOWISKO w Warszawie jest już otwarte i czynne 7 dni w tygodniu 24 godz./dobę. Ponad 1100 m2 tafli lodowej w hali pozwala na zabawę i rekreację niezależnie od warunków atmosferycznych. Bezpieczna, rodzinna, kryta ślizgawka położona jest na Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej, stacja metra Imielin (sąsiadem jest Multikino). Zapewniamy wspaniałą zabawę i rozrywkę dla całej rodziny.
Hala Lodowa Całoroczne, pełnowymiarowe lodowisko z trybunami na ponad dwa i pół tysiąca widzów. Na lodowisku odbywa się wiele imprez i zawodów łyżwiarskich, organizowane są także regularnie ślizgawki ogólnodostępne.
Hala Olivia Hala Olivia należy do Gdańskiego Klubu Sportowego Stoczniowiec. W Hali znajdują się dwa lodowiska, na potrzeby ślizgawek ogólnodostępnych czynne jest jedno z nich. Świetne miejsce na randkę z dziewczyną w Trójmieście ;-)
ICE PARK Świeżutkie, nowiutkie jeszcze gorące (otwarcie 10.11.2009), zadaszone lodowisko o powierzchni 900 m2. Na miejscu wypożyczalnia, ostrzalnia i barek. Mam nadzieję, że będzie zacnie!
Iglo Park Iglo Park to nowopowstałe lodowisko, które znajduje się w Suchym Lesie k/Poznania. Jest to największe kryte lodowisko w Wielkopolsce. Ma 40 metrów długości i 20 m szerokości. Swoją ofertę lodowisko kieruje do doświadczonych łyżwiarzy, jak i do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z łyżwami. Szkółka nauki jazdy prowadzona jest przez doświadczoną łyżwiarkę Monikę Tórz oraz łyżwiarza Piotr Jankowskiego. Nauką gry w hokeja zajmuje się były zawodnik drużyny Tarpan Poznań - Rafał Gratkowski.
Lodogryf Największe lodowisko w Szczecinie, możliwość wypożyczenia łyżew.
Lodowisko Lodowisko o powierzchni 20x30m. Czynne jest cały rok gdyż stworzone jest z paneli syntetycznych. Lodowisko kryte, oświetlone z muzyką. Czynne 7 dni w tygodniu przez cały rok. www.lodowiskokarpacz.pl
Lodowisko Lodowisko 30x30 m otoczone bandami, oświetlone, z nagłośnieniem, na otwartym powietrzu, czynne w sezonie zimowym - od grudnia do końca marca. Maszyna do konserwacji lodu, godzinna przerwa w środku dnia na konserwację - od ok 14-ej do 15-ej. Bilety 6 pln/45 min dorośli, dzieci 3 lub 4 pln. W weekendy przed południem można jeździć na niemal pustym, wieczorami bywa sporo ludzi. W tygodniu zdarzają się zajęcia szkolne ale wstęp nadal możliwy, po południu nieco mniej osób niż weekendy. Tafla lodowiska jest dobra szczególnie gdy mroźno. Lodowisko przy basenie niemal w centrum miasteczka. W sąsiadującym budynku basenu poza nim także kawiarnia, restauracja, sauny, siłownia itp.
Lodowisko "Orbita" Nowoczesne, kryte lodowisko wraz z wypożyczalnią i ostrzalnią łyżew.
Lodowisko AMBER Kryte Lodowisko AMBER znajduje się w kompleksie Centrum Rekreacyjno - Usługowym AMBER (restauracja, spa&wellness, kręgielnia, ścianka wspinaczkowa). Lodowisko działa od września do maja, ponadto oferuje możliwość: wypożyczenia łyżew, naostrzenia łyżew, wypożyczenia "pingwinka" pomocnego w nauce jazdy na łyżwach. Zapraszamy również na całoroczną ściankę wspinaczkową.
Lodowisko AQUA Żyrardów Lodowisko o wymiarach 25m x 50m z zadaszeniem oraz budynkiem zaplecza jednocześnie może pomieścić ok. 150 osób. Na terenie lodowiska znajduje się wypożyczalnia łyżew. Obiekt czynny: pn-pt od godz. 8:00-21:00, sb-ndz 09:00-21:00 Od godz.14.30 do godziny 15.30 - PRZERWA TECHNICZNA W poniedziałki i czwartki istnieje możliwość wynajęcia całego lodowiska od 20:00 do 21:00 Cennik Koszt wynajmu płyty lodowiska 60 min- 300 zł Koszt wynajmu płyty lodowiska 45 min (godzina lekcyjna)- 200zł Koszt wypożyczenia łyżew - 6 zł/godz Bilet normalny ( pon-pt ) - 6 zł/godz Bilet normalny ( soboty,niedziele i święta) - 7 zł/godz Bilet ulgowy - 4zł/godz
Lodowisko Chwiałka Najnowsze, pełnowymiarowe lodowisko w Poznaniu. W planach przewidziano zadaszenie.
Lodowisko Cracovii Tafla lodu o wymiarach 29x60 m, na której rozgrywają się mecze Ligi Hokejowej oraz Pucharu Kontynentalnego. Otwarte od października do kwietnia. Przy lodowisku działa wypożyczalnia i ostrzalnia łyżew. W ostatnim czasie halę zmodernizowano. Na trybunach ponad 2500 miejsc siedzących.
Lodowisko Globus Lodowisko o wymiarach 30m na 60m ze sztucznie mrożoną taflą. Przy lodowisku działa szkółka jazdy figurowej, dobrze wyposażona wypożyczalnia łyżew oraz barek i szatnie. W piątki od 17 do 21 o świetną muzykę dbają profesjonalni DJe. Lodowisko Globus jest największą zimową atrakcją w Lublinie.
Lodowisko Jutrzenka Jutrzenka to nowe lodowisko w Warszawie okrągłe, o średnicy ok. 30 metrów. Obiekt jest zadaszony, czyszczenie lodu odbywa się rano oraz o godzinie 14. Na miejscu wypożyczalnia łyżew, toalety, bar z domowym jedzeniem o całkiem przystępnych cenach. Lodowisko nie jest duże, ale przychodzi na nie niewiele osób, więc miejsca jest pod dostatkiem.
LODOWISKO KRAKOWSKIE BŁONIA Od sezonu 2012/2013 nowe lodowisko na Krakowskich Błoniach. Największe pod gołym niebem w Krakowie. 1200 m2, osobna tafla dla dzieci oraz pingwinki do nauki jazdy. Strefa gastronomiczna, przebieralnia. Piękne oświetlone wieczorem. Czynne od 8 do 23. System biletowy jak na basenach-przychodzisz i wchodzisz. Profesjonalna maszyna "rolba" do pielęgnacji lodu. Zapraszamy od grudnia do marca
Lodowisko kryte Oferujemy zadaszone lodowisko które pozwala na znakomitą zabawę bez względu na warunki atmosferyczne, natomiast dla opiekunów nie chętnych do korzystania ze ślizgania oferujemy poczekalnię z podglądem tafli lodowiska, ciepłe napoje i przekąski oraz ogrzewaną poczekalnię. Tafla lodowiska ma powierzchnię 40m x 20x. Dzierżawimy Rolbę do pielęgnacji tafli. W wypożyczalni posiadamy ponad 300 par łyżew marki Roxa.
Lodowisko kryte (MOSiR) Lodowisko mrożone od września do końca kwietnia w nowoczesnej ,nowej, hali z widownią na 600 miejsc. Czynne codziennie. Do południa prowadzone są zajęcia z nauki jazdy dla uczniów szkół. Po południu jest miejską ślizgawką. Jest możliwość wypożyczania łyżew.
Lodowisko MCKiS jest to średniej wielkości lodowisko (otawrte tylko zimą) znajdujące się na świeżym powietrzu.Nawet fajnie się tam śmiga:0 zapraszam Wszystkich chętnych
Lodowisko Moczydło (ul. Górczewska 69/73 ) Lodowisko zakryte.
Lodowisko MOSIR Lodowisko otwarte zimą. Bardzo fajny lód, często regenerowany. Naprawdę ciekawe śmiganie
Lodowisko MOSiR Malbork Niewielkie lodowisko odkryte, czynne od grudnia bieżącego roku. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy oraz kije i krążki do hokeja a także naostrzyć łyżwy. Istnieje możliwość wynajmu lodowiska.
Lodowisko na Eisenberga Sztucznie mrożone, zadaszone lodowisko o tafli 30m x 20m. Sezon trwa od listopada do marca.
Lodowisko na kortach Lodowisko czynne od 9 do 21.
Lodowisko O.K. PARK w Rodzinnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym Lodowisko kryte, sztucznie mrożone o powierzchni 800 metrów kw. z pełną infrastrukturą - bar "Małe Conieco", wypożyczalnia, pingwiny do nauki jazdy, kaski, szatnia. w kompleksie znajduje się również sala zabaw - Raj dla Dzieci, Kręgielnia - bowling z drink barem, bilardem i automatami zręcznościowymi. Wszędzie dużo muzyki, rekreacji dla całej rodziny. dla rodzin zawsze proponujemy atrakcyjne rabaty.
lodowisko OSIR Olsztyn czynne tylko w sezonie zimowym- zwykle od połowy listopada do marca, lód średniej jakości, sprzęt do regeneracji lodu jest, ale używany nieregularnie, frekwencja zależy od dnia i godziny, ale pojeździć się da
lodowisko Pergola Odkryte lodowisko o nietypowych wymiarach 116x20m i powierzchni ok. 2300 metrów kwadratowych znajdujące się w części niecki fontanny.
Lodowisko pod Pałacem Wstęp na lodowisko pod PKiN jest darmowy. Płacimy tylko za wypożyczenie łyżew oraz szatnię - jeśli korzystamy. W godzinach popołudniowych lodowisko pod Pałacem Kultury jest oblegane przez dzieci i młodzież.
Lodowisko pod ratuszem Jedyne lodowisko w Zamościu o wymiarach 20x30. Lodowisko znajduje się na Rynku Wielkim pod ratuszem. Czynne codziennie od 9 do 21 w sezonie zimowym (od grudnia do marca). Wypożyczalnia łyżew.
Lodowisko przy CH Złote Tarasy Lodowisko w samym sercu stolicy. Łatwy i szybki dojazd, miłe otoczenie, kursy nauki jazdy na łyżwach - indywidualne i grupowe, profesjonalna obsługa i zawsze świetny lód. Poza tym, szeroki wybór punktów gastronomicznych na terenie centrum. ZAPRASZAMY
lodowisko przy Magnolia Park Zimą w jeziorku/fontannie urządzane jest odkryte lodowisko. Wstęp jest bezpłatny, można odpłatnie wypożyczyć łyżwy.
Lodowisko przy Zespole Szkół nr 14 Płyta lodowiska posiada wymiary 20x30 m, jest przeznaczona do jednoczesnego korzystania przez maksymalnie 40 osób. Lodowisko jest zadaszone, pozwala to na korzystanie z niego bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Obiekt posiada pełny węzeł sanitarny wraz z szatniami oraz wypożyczalnią (łyżew i kasków) i ostrzarnią łyżew.
Lodowisko Skawina Niewielkie sztuczne lodowisko. Zadaszone. Na miejscu wypożyczalnia i ostrzenie łyżew. W tygodniu nie ma tłumów. Zadbana nawierzchnia.
Lodowisko Śląskie Rancho Lodowisko czynne tylko w sezonie zimowym. Śląskie Rancho przy ul. Stanisława Webera 18 zaprasza na lód!!! Lodowisko dla początkujących i mistrzów piruetów, dla wszystkich! Gdy sezon zimowy w pełni - czas zaszaleć. Lodowisko o powierzchni 800 m2 czynne codziennie (kryta hala), na jego terenie znajduje się wypożyczalnia łyżew dla każdego niezależnie od wieku i rozmiaru buta oraz Pub i Restauracja. A więc łyżwy na nogi i zapraszamy!
Lodowisko Świdnica Pełnowymiarowe lodowisko - rozmiary takie jak w hokejowym. Widownia na 700 osób, symulator golfa, kawiarnia, szatnia, wypożyczalnia łyżew.
Lodowisko Szczecin Największe i najnowocześniejsze lodowisko w zachodniopomorskim. Wymiary tafli 30x60. Na obiekcie funkcjonuje Elektroniczny System Obsługi Klienta - brak sztucznego podziału na tury. Do dyspozycji jest również wypozyczalnia oraz bar. Każdego wieczora pali się klimatyczne ognisko. Znajduje się również profesjonalny sklep łyżwiarski, a wieczorami trenują tutaj hokeiści Gryfów Szczecin
lodowisko SZKOCKA Odkryte lodowisko o wymiarach 25x40m przy Zespole Szkół nr 3 we Wrocławiu
Lodowisko sztyczne ROSiR Rzeszów Lodowisko sztuczne zamrażane otwarte z oświetleniem o wymiarach 60 x 30 m. Całość uzupełnia pawilon szatniowy , wypożyczalnia łyżew, trybuna dla widzów.
Lodowisko Toruń Sztuczne, klimatyzowane lodowisko w Toruniu przy ulicy Szosa Chełmińska - mieści się na terenie budynków Polon Labor. Przy lodowisku działa szkółka jazdy figurowej Doroty i Mariusza Siudek - wieloletnich medalistów Mistrzostw Świata i Europy a także sekcja curlingu
Lodowisko w Józefowie Lodowisko w podwarszawskiej miejscowości Józefów. Dzieci i młodzież z terenu Józefowa mogą ślizgać się bezpłatnie! Możliwość wypożyczenia łyżew za opłatą. Lodowisko niestety nie posiada ostrzalni łyżew.
Milenium Odkryte, sztuczne lodowisko o wymiarach lodowiska hokejowego. Położone w centrum miasta w kompleksie sportowym Milenium. Czynne w sezonie zimowym codziennie od 10.00 do 22.00. Przy lodowisku znajduje sie ostrzalnia i wypożyczalnia łyżew. Działa szkółka łyżwiarska. Znaczne zniżki dla młodzieży w ramach lekcji wychowania fizycznego.
MOSiR Lodowisko nieduże, bez zadaszenia.
MOSiR Lodowisko przystosowane do jazdy rekreacyjnej, hokeja na lodzie oraz jazdy szybkiej na łyżwach. Lodowisko sztuczne, kryte. Miejsc na trybunach około 1000. Na obiekcie trenuje Amatorska Drużyna Hokejowa ADH Białystok oraz zawodnicy Juvenii Białystok (short-track).
MOSIR CIESZYN Zajebisty obiekt oddany w 2008 roku, kryty, pełnowymiarowy z wypożyczalnią sprzętu,barkiem i widownią na 800 miejsc siedzących. Tafla często czyszczona, muzyka i wysoka kultura
MOSiR Czechowice-Dziedzice Lodowisko przy MOSIR w Czechowicach-Dziedzicach zrobione jest na korcie tenisowym możliwość wypożyczenia i naostrzenia łyżew.
MOSiR Krosno Lodowisko poza lodem ma niewiele do zaoferowania. Wypożyczalnia istnieje, bar "szybkiej obsługi" także. Wszystko to znajduje się w budynku znacznie za małym jak na ilość chętnych. Lód utrzymany w bardzo złym stanie (rolba pamiętająca czasy słusznie minione). Pomimo nowoczesnych zmrażarek lodowisko rodem z PRL.
MOSiR Kutno standardowe wymiary 20 na 30 metrów,kryte pod namiotem, lód bardzo dobrej jakości, dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze i nie da sź ukryć (póki co) malej ilości userów ;) Spędziłem dobrych 8h na lodzie w ciągu dwóch dni i nie miałem zastrzeżeń do jakości lodu czy problemów z porządkiem - dla chcących sź nauczyć - bardzo polecam, bo jest spokojnie wieczorami kolorowo i muzycznie - ZIMNO!! ;) Wypożyczalnia łyżew Kasków
MOSiR Oświęcim Bardzo dobre lodowisko mozliwosc naostrzenia łyżew
MOSIR TYCHY Stadion Zimowy w Tychach oferuje możliwość jazdy po sztucznie mrożonej tafli przez niemal cały rok. Na miejscu można wypożyczyć oraz naostrzyć łyżwy. Na terenie obiektu funkcjonuje pub z małą gastronomią, gdzie można zakupić napoje i ciepłe posiłki. Obiekt wyposażony jest w rozbudowany system monitoringu. To tutaj rozgrywane są ligowe mecze hokejowe. Ich terminy, ceny biletów oraz wyniki można znaleźć na internetowych stronach klubu GKS Tychy. Równie emocjonujące turnieje drużyn młodzieżowych stanowią dodatkowe atrakcje. Wstęp na mecze juniorów jest bezpłatny. Chętnej młodzieży, której nie jest obca rywalizacja sportowa, polecamy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w drużynach hokejowych. Treningi odbywają się w kilku grupach wiekowych pod pilnym okiem doświadczonej kadry trenerskiej.
MZOiS Dębica Lodowisko kryte, ze sztuczną pokrywą lodową. Płyta lodowiska o wymiarach: długość - 56 m., szerokość - 26 metrów, narożniki zaokrąglone łukami o średnicy 8,40 m. Przy lodowisku znajduje się siedziba UKS Śnieżka - sekcja hokeja.
na RYNKU 300 m kw
OR "AGPO" Lodowisko w Kozichgłowach znajduje się przy ul.Piłsudskiego (os.Leśne) i jest czynne w dni powszednie, weekendy i święta, w godzinach od 9.00 do 21.00. Jest obiektem tymczasowym, zbudowanym na terenie boiska do piłki nożnej. Dojazd z Poznania, autobusami linii nr 70 i 72. Cena biletów 5 i 7zł za godzinę.
Orlik Działdowo Standardowe lodowisko 20 na 40 metrów, bez zadaszenia. Lód slabej jakości - prawdopodobnie ze względu na aurę ale od 14 do 18tej nie widziałem na tafli żadnego sprzętu ktory regenerował by lód. Ilość ludzi średnia - znośna do jazdy. Brak organizacji ruchu - jedni śmigają w lewo...inni w prawo co budzi moje wątpliwości co do bezpieczeństwa jazdy. Słaba organizacja wypożyczalni. Mimo to polecam bo jeździ się miło :) Bardzo estetyczne zaplecze :) Brak Szatni. Lodowisko znajduje się w miejscu Boiska ORLIK w Działdowie.
OSiR Małe, nie najlepiej utrzymane ale jedyna w mieście.
OSiR Ochota Znajdujące sie niedaleko od Centrum Warszawy w dzielnicy Ochota, należące do Ośrodku Sportu i Rekreacji niewielkie i sympatyczne lodowisko od paru lat przyciąga łyżwiarzy. Dzięki niewielkiej ilości osób znajdujących sie na tafli idealnie nadaje sie dla dziec lub osób dopiero co rozpoczynających swoja przygodę z łyżwami, jak i dla tych bardziej zaawansowanych nie lubiących tłoku i ceniących gładki lód. Ogromną zaletą jest to, iż nawierzchnia jest tutaj wyjątkowo dobrze utrzymana. Najlepiej odwiedzić lodowisko z rana, wtedy, nawet w weekendy, mozna natrafić na puściutką gładką taflę. Tak samo bywa z wieczorami, choć wtedy lód jest już w trochę gorszym stanie. Należy też zauważyć, iż nie ejst to wyznaczony tor i można dość luźnie poruszać sie po całym lodzie.
OSiR Targowek Lodowisko o wymiarach 20x30m ograniczone bandami.Lodowisko znajduje się pod namiotem. Czynne od 16 Listopada do Marca w godzinach: 9:00-21:00 Na miejscu znajduje się wypożyczalnia łyżew: numery od 26 do 47, można tam też naostrzyć łyżwy. Lodowisko wyposażone jest w rolbę. Po godzinie 21 można pograć w hokeja.
[email protected]łudnie Z lodowiska można korzystać codziennie, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 9.00-20.30. Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia łyżew. Lodowisko mieści się przy ul. Wiejskiej, za sp. nr 12 Jest to lodowisko zależne od temp. powietrza, jest otwarte gdy panuje temperatura od -15"C do +10"C. Na lodowisku panuje miła atmosfera, ciekawa muzyka, kafejka, ławki itd. Serdecznie zapraszamy!
Pingwinek Lodowisko zadaszone
Pod Iglicą Lodowisko czynne sezonowo od od początku grudnia do końca lutego. Na miejscu wypożyczalnia łyżew. Tafla czyszczona 3 razy w ciągu dnia.
POSiR Malta Pierwsze po zamknięciu "Bogdanki" w połowie lat 90-tych, sztuczne lodowisko w Poznaniu. Uruchomione w sezonie 2000/2001. Niewielkich wymiarów - ok. 10m/15m. Położone w rekreacyjnej części miasta, nad jeziorem Malta - początkowo przy mecie toru wyścigowego, aktualnie (od sezonu 2005/2006 - przy łatwiej dostępnym starcie). Od sezonu 2001/2002 - przykryte specjalnym namiotem.
Promenada Lodowisko można śmiało nazwać zamarzniętą fontanną - znajduje się w centrum handlowym w miejscu, gdzie zazwyczaj są fontanny a i jego wielkość jest podobna. To samo dotyczy atmosfery - na taflę spoglądają znudzeni klienci okolicznych sklepów. Jest to jedyne całoroczne lodowisko w Warszawie.
Retkinia Retkinia aprasza wszystkich przez siedem dni w tygodniu, którzy: jeżdżą na łyżwach, chcą się nauczyć jeździć, mają własne łyżwy, lub chcą je wypożyczyć.
ŚLIZG Syntetyczna tafla lodowiska mierzy 500 m² i jednorazowo mieści około 80 – 90 amatorów jazdy na łyżwach. Namiot jest oświetlony, dodatkowo wyposażony w kolorowe oświetlenie oraz profesjonalne nagłośnienie, co uatrakcyjnia pobyt na tafli, szczególnie w godzinach wieczornych.
ŚOSiR Lodowisko w Śremie (k.Poznania) jest obiektem sezonowym, uruchomionym po raz pierwszy w grudniu 2008. Ma wymiary 17,5m x 36 m. Zarządzającym jest spółka Śremski Sport Sp. z o.o. Na lodowisku jeździć na łyżwach może jednocześnie 100 osób. Sztuczną ślizgawkę kosztem 800 tysięcy złotych zorganizowano na terenie przyległym do pływalni przy ul. Staszica. Na potrzeby lodowiska przebudowano część budynku. Na parterze zlokalizowano recepcję, gdzie można kupić bilety oraz wypożyczalnię sprzętu (przy siłowni) i miejsce, w którym można zakładać łyżwy. Ślizgawka mieści się narazie pod halą namiotową. Docelowo ma ono zostać obudowane halą na stałe. Normalnie, lodowisko jest czynne w godzinach otwarcia obiektu przy Staszica. Bilety kosztują 7 i 5 zł. Na miejscu czynna jest wypożyczalnia łyżew (100 par). Korzystanie z nich kosztuje kolejne 5 zł. Wstęp na lodowisko przewidziany jest o pełnych godzinach. Płaci się za 45 minut korzystania z obiektu.
Spiska Najstarsze lodowisko we Wrocławiu funkcjonujące w ramach MOSIR Wrocław. Przy lodowisku znajduje się ostrzalnia i wypożyczalnia łyżew oraz szkółka łyżwiarska.
Stadion Kryte lodowisko otwarte tylko w sezonie. Przy ul. Na Stadion. Otwarte od 2010 roku.
Stegny Chcesz się wyszaleć na łyżwach za wszystkie czasy? Na Stegnach choć wieje i pada (lodowisko niekryte) do dyspozycji jest duży piękny tor na którym jest dużo miejsca dla każdego.
Swarzędzkie Lodowisko Sztuczne lodowisko o wymiarach 20m na 40m posiadająca zadaszenie, szatnie, wypożyczalnie łyżew i ostrzalnie. !!!Do końca grudnia wstęp za DARMO!!!
Szczecińska Gubałówka Serdecznie zapraszamy na lodowisko znajdujące się na terenie Szczecińskiej Gubałówki, które jest czynne codziennie od poniedziałku do piątku 14 do 22 (od godziny 9 do 14 dla grup zorganizowanych - wcześniejsza rezerwacja) i oraz w soboty i niedziele od 9 do 22. Dla osób nie posiadających własnego sprzętu, przy lodowisku znajduje się wypożyczalnia łyżew zaopatrzona w pełen zakres rozmiarów łyżew. W większości posiadamy łyżwy firm Botas i Roces. Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość wynajęcia całej tafli lodowiska we wcześniej umówionych godzinach. Oferta nie dotyczy sobót, niedziel i świąt za wyjątkiem godzin porannych od 7.00 do 9.00.
Sztuczne Lodowisko Kompleks sportowo-rekreacyjny poza okresem jazdy na łyżwach, latem na płycie lodowiska organizowany jest Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej. Pływalnia czynna jest w lipcu i sierpniu. W obiektach usytuowana jest mała gastronomia. Przy pływalni funkcjonuje siłownia i sauna.
Sztuczne Lodowisko przy Kąpielisku Leśnym Lodowisko otwarte od grudnia do marca na terenie Kąpieliska Leśnego w Gliwicach (ul.Oriona 120). Godziny otwarcia: Pn – pt: 12.00 – 20.00, so – nd: 10.00 – 20.00. Do dyspozycji gości przewidziana jest wypożyczalnia i ostrzalnia łyżew funkcjonująca w godzinach otwarcia lodowiska. Bilet w cenie 2 złotych - dla dzieci, młodzieży i studentów oraz 4 złote - dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zabawy!
Tafla Lodowisko "Tafla" w Gliwicach funkcjonuje w ramach OSIR Politechniki Śląskiej. Jest uznawane za jedno z najnowocześniejszych w Polsce. Przy lodowisku znajduje się ostrzalnia i wypożyczalnia łyżew, szkółka łyżwiarska, kawiarnia, sekcja bowlingu. Kryte, całoroczne, ogólnodostępne od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, sobota i niedziela - cały dzień.
Tatra Ice Serdecznie zapraszamy na lodowisko Tata Ice znajdujące się przy ul.Kościuszki 9 w Zakopanem, które jest czynne codziennie.Dla osób nie posiadających własnego sprzętu, przy lodowisku znajduje się wypożyczalnia zaopatrzona w pełen zakres rozmiarów łyżew.Posiadamy łyżwy firm ROXA. Do dyspozycji gości przewidziana jest ostrzalnia łyżew funkcjonująca w godzinach otwarcia lodowiska. Tel.kontaktowy 783 200 008
Tor Lodowy "Błonie" Wymiary toru : 400 m x 12,5m Widownia :ok. 500 osób
Tor-Tor Lodowisko kryte w Toruniu. Ślizgawki odbywają się w środy, niedziele oraz dni świąteczne. Lodowisko ma wymiary 30 na 60 metrów.
Toropol Lodowisko w Opolu, przy ulicy Barlickiego (centrum). Do dyspozycji wypożyczalnia łyżew oraz bufet. Właścicielem lodowiska i jego zarządcą jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu. Przy lodowisku działa sekcja hokeja na lodzie.
Torwar Torwar to kryte lodowisko w Warszawie wielkości lodowiska hokejowego. Torwar mieści się przy Trasie Łazienkowskiej - ślizgawki ogólnodostępne odbywają się kilka razy w tygodniu. Sezon trwa tu najdłużej w Warszawie - od września do początku maja.
Zielony rynek Jedyne lodowisko we Włocławku, nie jest zbyt duże, ale ważne że jest :)
Złote Tarasy Blisko 400 mkw. lodowiska położonego na placu zewnętrznym przed Złotymi Tarasami
ŁOŚ Łagowski Obiekt Sportowy Budowa Łosia to jedna z najważniejszych inwestycji gminy Zgorzelec w 2011 roku. Główną częścią hali sportowej jest kryte lodowisko o wymiarach 20 x 40 m, które jednorazowo może pomieścić 130 osób. Konstrukcja lodowiska umożliwia jego funkcjonowanie bez względu na pogodę, a tym samym obiekt stanowi doskonałe miejsce na organizowanie szerokiej gamy imprez sportowo-rekreacyjnych. Na terenie obiektu znajduje się wypożyczalnia sprzętu sportowego. Łagowski Obiekt Sportowy będzie czynny codziennie, przez cały tydzień od godz. 9 do 21. www.los.zgorzelec.info

Powered by Drupal - Design by artinet - LAO.PL Server